Ludzie blogi piszą... Może i ja spróbuję? Od jakiegoś czasu robię biżuterię - dla siebie, rodziny, znajomych. Sprawia mi to ogromną frajdę, jest odskocznią od spraw codziennych, a przede wszystkim od pracy, którą tak naprawdę bardzo lubię, lecz, która potrafi człowieka zmęczyć... Gdy po całym dniu mam już nadto dzieci, krzyków i hałasu, wtedy siadam przy stole, wysypuję co mam w kuferku i w ciszy i spokoju tworzę coś pięknego - no może tylko dla mnie jest to piękne, lecz daje mi to ogromną satysfakcję: Tutaj właśnie znalazłam miejsce na swoją małą galerię biżuterii . ZAPRASZAM!!!
Blog > Komentarze do wpisu

kolczyki z turkusikami

Dzis tylko kolczyki z turkusikami. Zaczęłam robić zdjęcia i za kilka minut zrobiło się znow ciemno i koniec z robieniem zdjęć. Dlatego 2 pary kolczyków, ktore jako pierwsze trafiły przed obiektyw:-)

niedziela, 28 czerwca 2009, piechotka1

Polecane wpisy

  • Przeprowadzka

    Już od dłuzszego czasu zastanawiałam się nad zmianą bloga i ostatecznie postanowilam się przenieść w inne miejsce. Kolejne wpisy już TUTAJ Zapraszam:-)

  • Papierkowa robota :-)

    Niedawno w rodzinie przyszła na świat sliczna mala dziewczynka Liliana. Postanowiłam jej sympatycznym rodzicom zrobic prezent, który byłby drobną pamiątką. Prez

  • Powakacyjnie biżuteryjnie

    Z wakacji wrócilam już prawie 2 tygodnie temu, a mimo to, niewiele bizuterii w tym czasie powstało. Szczerze powiedziawszy - nie za bardzo mi się chce. W ubiegł

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Margaretka, *.chello.pl
2009/06/28 18:32:05
Śliczne turkusiki, te drugie bardzo mi się podobają:))
-
Gość: lili, *.kompus.3s.pl
2009/06/29 18:54:15
piękne są, cudowne:)
-
2009/06/29 19:52:36
baaardzo mi się te drugi podobają :)
pozdrawiam
teo
-
2009/07/01 00:22:31
sliczne obie pary
bardzo twoje :)
Free PageRank Checker
Portal usług dla kobiet free counters